KONST / Litografier / Litografi 15075264
nr 1507 5264
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 29/30. Bildmått: 123x243 cm, yttermått inklusive ram: 147x270 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 5 december 2022
kl 20:54:34
5/12 20:49:34
5/12 20:49:59
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd